Вітаємо з новим велороком!

Вітаємо вас із новим велосипедним роком!

5229449443_3f1861dda3_b

Багато змінилося у 2013, не все змінилося на краще, і багато чого лишилося, як і раніше.

Тим не менш, ми бачимо 2013 рік роком змін у свідомості українських чиновників. Велосипед уже не сприймається, як тільки засіб для спорту або туризму. Чиновники усе частіше усвідомлюють, що велосипед – це вид транспорту, що здатний покращити життя людей та транспортну ситуацію.

Що ми зробили для цього, читайте у нашому звіті за 2013.

А що ми будемо робити далі, читайте у наших планах на 2014.

І дякуємо вам, велосипедисти, за те, що ви приносите радість на міські вулиці!

Хай нас буде більше! З новим велороком!

За фотографію дякуємо renfie з Flickr.com (thank you, renfie, for this nice picture)!

ПОДІЛИТИСЯ