Перформанс відбудеться в середу 24 жовтня о 18:00 на розі бул. Шевченка- вул. Пушкінська. Головне послання акції – власті мають працювати для боротьби з дорожніми заторами. Організатори пропонують такі рішення:
- збільшення штрафів за неправильну парковку,
- ефективніша робота ДАІ щодо оформлення ДТП,
- створення смуг для громадського транспорту,
- стягування платні за в’їзд до центральної частини міста,
- розвиток велосипедного транспорту.
Асоціація велосипедистів Києва не бере участі в організації цієї акції, але поділяє її цілі. Всі контакти, деталі та обговорення – на цій сторінці.