Використані батарейки можна здати в мережі прокату Veliki.ua

Мережа велопрокату Veliki.ua розмістила на своїх пунктах прокату велосипедів ящики для збору використаних батарейок.

Використані батарейки приносять величезну шкоду для довкілля. Однак її можна зменшити, віддаючи батарейки на переробку. Це можна зробити, наприклад, на пунктах прокату велосипедів компанії Veliki.ua, яка співпрацює з заводом “Аргентум”.

“Якщо вам не все одно, скільки живих організмів постраждає від недбалого поводження зі звичайними батарейками, але лінь розбиратися самим, приносите їх до нас, а ми допоможемо подарувати їм нове життя”, – зазначають у Veliki.ua.

Детальніше тут.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ