Закінчилася веловиставка. Що ми там робили

Закінчилася виставка “Велобайк 2010”, де Асоціація велосипедистів вперше була представлена на власному стенді. Ну, і взагалі представлена :о) Протягом усіх трьох днів виставки ми знайомилися із велосипедистами Києва, розказували про себе і наші плани та пропонували вступити в наші ряди. Зокрема, ми познайомилися із 55-ма майбутніми членами АВК: всі вони заповнили анкету волонтера і вже на цьому тижні отримають “лист велощастя”, як із цим жити далі.

Найбільшу цікавість викликала карта майбутніх велодоріжок, яку київська мерія затвердила два місяці тому, і яку ми детально відобразили на карті Києва. За три дні стояння біля кавоварки нам вдалося назбирати 626 гривень – ці гроші пішли в скарбничку АВК, хоча ми й залишилися в мінусі після друку матеріалів.

Загалом, виставка для нас пройшла прекрасно. З неї почалася наша веловесна. Отже, починаємо активну діяльність-2010!

ПОДІЛИТИСЯ