Протягом всеукраїнського Велодня велосипедисти збиратимуть підписи під зверненням до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України з вимогою на законодавчому рівні створити умови для активного розвитку велосипедного транспорту в Українських містах.
Збір підписів відбуватиметься на старті та фініші колон Велодня, а також в електронному вигляді. Ознайомитись з текстом петиції та підписати її електронну версію запрошуємо на цій сторінці.