16 травня у Києві відбудеться традиційний “Велопарад дівчат“, і ми запрошуємо вас долучатися до його організації – в ролі партнерів, волонтерів або благодійників.
У невеличкій презентації ми підготувати основну інформацію про подію. Загалом є три основні способи підтримати велопарад:
- як партнер/спонсор (див.презентацію, детальні умови обговорюються індивідуально);
- як волонтер (заповнюйте анкету та приходьте на організаційні зустрічі, перша – 28 квітня);
- як благодійник (зробити будь-який внесок, у коментарі зазначати “на організацію велопараду”. Кошти підуть в першу чергу на друк промо-матеріалів, кава-паузу та аренду звуку).
Будемо раді вашій підтримці, разом в нас вийде чудове велосипедне свято!
Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!