На сайті Асоціації велосипедистів Києва є блог і він відкритий для ваших дописів!
Вам є що сказати про велосипед, але не знаєте, де це зробити? Хочете, щоб більше людей почули ваші думки? Пропонуємо всім охочим платформу для поширення власних текстів – блог на сайті Асоціації велосипедистів Києва.
Про що писати (деякі варіанти, перелік цим не обмежується):
- власний досвід їзди на велосипеді по Києву/Україні/за кордоном;
- думки щодо велоруху в Києві/Україні/спостереження за кордоном;
- враження від велопоїздок та велоподій, у яких берете участь, чи які організовуєте;
- пропозиції, ідеї майбутніх проектів.
Обсяг і стиль довільні, фотографії вітаються.
Найцікавіші дописи будуть поширюватися через сторінку Асоціації в Facebook.
Куди надсилати?
Пропонуйте свої ідеї або одразу надсилайте тексти на адресу: media{at}avk.org.ua.
Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!
