Знаєш, як зробити класний велопарад? Напиши нам

Оголошуємо конкурс на кращу ідею для велопараду. Переможець отримає сертифікат на безкоштовне технічне обслуговування велосипеда, кльову футболку та любов усіх учасників велопараду.

Асоціація велосипедистів Києва щороку проводить два велопаради у звичайному, не спортивному одязі. Ми хочемо показати, що велосипед – зручний і комфортний вид транспорту, а не тільки вид спорту.

Ми проводили Велопаради дівчат, Велопарад у клітинку, Велопарад у червоному, Велопарад у гумових чоботах (спершу мав бути “У піжамах”).

Придумайте нам ще класну ідею!

Ідеї надсилайте на пошту Ірі Бондаренко з поміткою “Велопарад у травні”.

Конкурс триває до 30 квітня.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ