Оголошуємо конкурс на кращу ідею для велопараду. Переможець отримає сертифікат на безкоштовне технічне обслуговування велосипеда, кльову футболку та любов усіх учасників велопараду.
Асоціація велосипедистів Києва щороку проводить два велопаради у звичайному, не спортивному одязі. Ми хочемо показати, що велосипед – зручний і комфортний вид транспорту, а не тільки вид спорту.
Ми проводили Велопаради дівчат, Велопарад у клітинку, Велопарад у червоному, Велопарад у гумових чоботах (спершу мав бути “У піжамах”).
Придумайте нам ще класну ідею!
Ідеї надсилайте на пошту Ірі Бондаренко з поміткою “Велопарад у травні”.
Конкурс триває до 30 квітня.
Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!