Зустріч велоініціатив Києва з Віталієм Кличком: про що домовилися

Велоініціативи Києва зустрілися з керівниками Київської адміністрації і домовились про термінові кроки, щоб “розморозити” розвиток велоінфраструктури в місті.

“Велоініціативи побачили готовність Віталія Кличка та команди транспортного менеджменту Києва працювати над розвитком велоінфраструктури і готові зі свого боку максимально сприяти реалізації планів міста. Зустріч була конструктивною та «по суті», за що ми вдячні Київському міському голові”, – заявили в Асоціації велосипедистів Києва.

Про що домовилися:

 1. 50 млн грн, закладені в бюджет міста, будуть виділені на проектування та будівництво у 2018 трьох закладених в Велоконцепцію Києва маршрутів:
  • Солом’янка – Центр,
  • Виноградар – Центр,
  • Оболонь – Центр;
 2. У Департаменті транспортної інфраструктури буде створено відділ / сектор (2-4 людини) який куруватиме проекти велосипедної та пішохідної інфраструктури;
 3. Технічні завдання (ТЗ) на тендери на капремонти та реконструкцію вулиць міста будуть погоджуватися з Департаментом транспортної інфраструктури на предмет присутності вимог облаштування велоінфраструктури;
 4. Департамент транспортної інфраструктури забезпечить демаркацію незаконної розмітки на вулиці Труханівській;
 5. Департамент транспортної інфраструктури пропрацює можливість створення «офісу технічної підтримки» – найматиме транспортних спеціалістів на конкурентних ринкових умовах і фінансуватиметься міжнародними донорами;
 6. Мер Києва Віталій Кличко контролюватиме справу Альони Лелеки, збитої на Московському мосту п’яним слідчим Національної поліції.

У 20-х числах січня відбудеться наступна зустріч зі звітуванням по результатах. Відповідальність за її організацію покладено на Дмитра Давтяна.

***
На зустрічі були присутні представники / -ці таких велоініціатив, як Велодень_Київ, ВелоТроя, Асоціація велосипедистів Києва, Новий Київський велотрек, Київ – Велосипедне Місто, Київська сотка, Наша еПОХа. Заочно процес підтримували NIGHT RIDE in KYIV, “ВелоРиверские покатушки” і Bike In City.

Фото Facebook / Асоціація велосипедистів Києва

З боку міста у зустрічі також взяли участь заступник голови КМДА з питань транспорту Дмитро Давтян, директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, начальник Управління молоді та спорту Вадим Гутцайт і радниця Київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова.

Нагадаємо, 21 грудня Київрада ухвалила бюджет-2018 з 50 млн грн на велоінфраструктуру. Голосування проекту велоконцепції Києва відкладено на початок 2018 року.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ