Звіт Асоціації велосипедистів Києва: що ми робили і чого досягли в 2016

Громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” оприлюднила звіт діяльності за 2016 рік.

Звіт містить опис діяльності АВК у Києві та на національному рівні. У звіті також висвітлено співпрацю з партнерами: іншими громадськими організаціями, волонтерами та бізнесом. Наприкінці звіту можна знайти фінансовий звіт про надходження і витрати коштів.

http://www.slideshare.net/velotransport/2016-70504425

Перемоги АВК у Києві

Своєю перемогою Асоціація велосипедистів Києва вважає збільшення кількості велосипедистів Києва за рік на 2016 рік на 10%. На першому веломаршруті в Києві, який з’єднує Троєщину з центром, протягом 2016 року з’явилися нові велодоріжки на кількох вулицях. А на веломаршруті зросла кількість велосипедистів, що виявив наш осінній підрахунок велосипедистів. Це означає, що велоінфраструктура в Києві має попит.

Асоціація велосипедистів Києва була одним з ключових розробників транспортного блоку в проекті оновленої Стратегії розвитку Києва до 2025 року, що зазнав революційних та якісних змін порівняно з попередньою редакцією.

Протягом 2016 року АВК провела три дні “Велосипедом на роботу”, Велопарад дівчат, конкурс “Велопрацедавець року”, Велошколу з безпеки руху (велонавчання проходили в різних районах Києва щонеділі), майстер-класи з велоремонту та велоекскурсії. Восени Асоціація велосипедистів Києва взяла участь у святкуванні Європейського тижня мобільності, організувавши серію заходів “Дні без авто”.

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову.

Навесні 2016 року ми створили арт-пропаганду “Крути педалі, Київ”, а восени стартували зустрічі з однойменною назвою. На цих зустрічах ми надихали крутити педалі оповідками про веломандри і цікавими лекціями про міську велокультуру.

Перемоги АВК на національному рівні

Асоціація велосипедистів Києва координувала процес внесення змін у державні будівельні норми (ДБН), які зобов’язують проектувати та будувати вулиці, більш пристосовані для велосипедистів. АВК долучилася до кампанії “За безпечні дороги”, яка спрямована на посилення відповідальності за перевищення швидкості автомобілями та зменшення нештрафованого перевищення +20 км/год.

АВК ініціювала створення Української велосипедної мережі, яка об’єднала велосипедні громадські організації в різних містах країни. Велофорум-2016 проходив у Харкові та зібрав понад 100 представників виконавчої влади, інженерів та студентів з України і Європейського Союзу.

Veloforum-2016

Протягом 2016 року АВК допомагала активістам зі сходу України втілювати в життя 12 адвокаційних кампаній “Міста для людей“. Завдяки підтримці USAID вдалося досягти позитивних змін щодо розвитку велосипедного та якісного громадського транспорту, підвищення безпеки доріг і вулиць, створення пішохідних зон у шести містах країни.

У 2016 році АВК отримала визнання на європейському рівні: координаторку роботи АВК по Києву Ксенію Семенову було обрано першим віце-президентом Європейської федерації велосипедистів.

Старі та нові друзі

Минулого року Асоціація велосипедистів Києва посилила співпрацю з волонтерами, бізнесом та іншими громадськими організаціями. АВК зміцнила зв’язки з ГО “Мотохелп”, яка допомагає велосипедистам, що потрапили в ДТП. У нас з’явилася координаторка допомоги велосипедистам, постраждалим у ДТП, сформовано команду волонтерів швидкого реагування.

Асоціація велосипедистів Києва дякує всім за підтримку і посилення велоруху, разом ми сприяємо велосипедним перемогам у Києві та робимо місто зручним і комфортним для життя. Долучайтесь!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ