Зимовий байк ту ворк рулить!

У п’ятницю 13-го поїхали велосипедами на роботу.

Пили каву на Хрещатику, планували рік, співпрацю, поїздки. Познаймилися з людьми, які люблять велосипедистів.

Поїхали працювати.

Я нарешті спробувала нову раму. Вже дорогою назад побачила ще одного велосипедиста на чорній матовій рамі – нічого собі, популярний колір!

Іра Бондаренко, 
координаторка з національних питань АВК

ПОДІЛИТИСЯ