Відкритий тендер на надання послуг створення лендінгу з освітніми матеріалами

Оголошуємо відкритий тендер на надання послуг створення лендінгу з освітніми матеріалами для проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні».

Загальна інформація про проєкт:

Проєкт «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» впроваджує U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Метою проєкту є інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяти його впровадженню на основі розробленого документу національної політики. Така освіта в Україні забезпечить ефективніший захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі. 

Перелік послуг:

Розробка інтерактивного лендінгу з освітніми матеріалами для всіх, хто бажає пройти навчання як веломентор/ка або підвищити рівень обізнаності щодо безпечної їзди на велосипеді, а саме:

Перелік документів, що мають бути надані у межах тендерної пропозиції:

Інформацію для пунктів 1,2 рекомендуємо оформлювати відповідно до шаблону.

Критеріями обрання постачальника послуг будуть наступні:

Кінцевий термін подання комерційних пропозицій на фірмовому бланку з підписом – 15 січня 2022 року до 18:00 на адресу ГО «Асоціація велосипедистів Києва»: м. Київ, Ярославів вал, 7, оф. 305  або на e-mail: media@avk.org.ua

Термін надання послуг  – з 17 січня 2022 року до 31 грудня 2022 року. 

Кінцевий термін подачі документів – 15 січня 2022 року.

Контактний телефон для отримання додаткової інформації: 

+380977930569, Марина Блудша, комунікаційна менеджерка U-Cycle

+380971191142, Анастасія Макаренко, виконавча директорка U-Cycle

ПОДІЛИТИСЯ