Відкритий тендер на надання послуг виготовлення друкованої продукції

Оголошуємо відкритий тендер на надання послуг виготовлення друкованої продукції  для проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні».

Загальна інформація про проєкт:

Проєкт «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» впроваджує U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Метою проєкту є інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяти його впровадженню на основі розробленого документу національної політики. Така освіта в Україні забезпечить ефективніший захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі. 

Перелік послуг:

Всі макети для друку будуть надані замовником. 

Перелік документів, що мають бути надані у межах тендерної пропозиції:

Інформацію для пунктів 1,2 рекомендуємо оформлювати згідно з шаблоном.

Критеріями обрання постачальника послуг будуть наступні:

Кінцевий термін подання комерційних пропозицій на фірмовому бланку з підписом – 20 січня 2022 року до 18:00 на адресу ГО «Асоціація велосипедистів Києва»: м. Київ, Ярославів вал, 7, оф. 305  або на e-mail: a.grushko@avk.org.ua

Терміни надання послуг – з 24 січня 2022 року по 31 грудня 2022 року.

Кінцевий термін подачі документів – 20 січня 2022 року.

Контактний телефон для отримання додаткової інформації: 

+380964740030, Андрій Грушко, менеджер з закупівель та логістики проєкту 

+380971191142, Анастасія Макаренко, виконавча директорка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

ПОДІЛИТИСЯ