Відкритий тендер на вибір постачальника навчального велокомплекту з обладнанням

Оголошуємо відкритий тендер на вибір постачальника комплектів велосипедів  з обладнанням для 15 шкіл у межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні».

Загальна інформація про проєкт

Національна кампанія «Велосипедом до школи» проходить в межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» впроваджує U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Кампанію також підтримує Програма МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні в межах проєкту «Безпека руху для України: національна адвокація та промокампанія велосипедних громадських організацій».

Метою проєкту є інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяти його впровадженню на основі розробленого документу національної політики. Така освіта в Україні забезпечує ефективний захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі. 

Перелік  вимог та технічне завдання до складу товару:

1. Велосипед № 1:

Класичний, універсальний велосипед для катання, на зріст велосипедиста 165 – 175 см. Розмір рами 17’’ (М), приблизно 43,2 см. Рама велосипеда виконана з алюмінію, із заниженою верхньою перекладиною. Кермо зі сталі з гумовими ручками. Швидкості 3х7 з перемикачем типу Microshift. Комфортне сідло. Регульований підсідловий штир. Модель велосипеда обладнана ободами з алюмінієвого сплава. Тип гальм – ободний. Передні гальма V-Brake, задні V-Brake або дискові механічні. Діаметр колес має відповідати розміру рами (27,5’’). Перевага надається кольорам: жовтий, зелений, сріблястий, чорний, синій (не рожевий і не блакитний).

2. Велосипед № 2

Класичний, універсальний велосипед для катання, на ріст велосипедиста 175 – 185 см. Розмір рами 19’’ (М), приблизно 45,7 см. Рама велосипеда виконана з алюмінію, із заниженою верхньою перекладиною. Кермо зі сталі з гумовими ручками. Швидкості 3х7 з перемикачем типу Microshift. Комфортне сідло. Регульований підсідловий штир. Модель велосипеда обладнана ободами з алюмінієвого сплава. Тип гальм  – ободний. Передні гальма V-Brake, задні V-Brake або дискові механічні. Діаметр колес має відповідати розміру рами (27,5’’). Перевага надається кольорам: жовтий, зелений, сріблястий, чорний, синій (не рожевий і не блакитний).

3. Шолом велосипедний

Велосипедний шолом для катання по місту. Виготовлений з міцного протиударного матеріалу, який забезпечує безпеку в міських умовах. М’яка внутрішня підкладка. Система налаштування ременів для фіксації шолома на голові. Отвори для вентиляції. Перевага надається кольорам: жовтий, зелений, сріблястий, чорний, синій, комбінований (не рожевий і не блакитний).

 Розмір S/M (52-58 см) – 1 шт.;

 Розмір M/L (56-61 см) – 1 шт.

4. Велосипедний замок

Тросовий велосипедний замок виготовлений зі сталі з захисною оболонкою. Довжина від 150 см, діаметр від 8 мм. Циліндровий замок із двома ключами. Кількість – 2 шт.

Фото для прикладу з відкритих джерел

Загальна інформація

Всього: 15 комплектів. 1 комплект включає:

Технічні характеристики товару можуть бути змінені/запропоновані постачальником, але погодженими з замовником.

Якість та стан товару, його безпечність та умови транспортування повинні відповідати технічним вимогам замовника, а також вимогам законодавства України, діючим державним стандартам та правилам техніки безпеки. Товар повинен бути новим. Для запобігання пошкодженню при транспортуванні товар повинен бути упакований в упаковку заводу-виробника – картонну коробку тощо. Якість та походження товару повинні підтверджуватись копіями сертифікату відповідності, що завірені оригіналом печатки учасника. Гарантій термін на товар має бути не менше 1 року з дати поставки товару.

Доставка товару відбувається наступним чином: постачальник/переможець тендеру самостійно доставляє 15 комплектів до вантажного відділення кур’єрської служби Нової пошти. У відділені в присутності представника замовника комплекти велосипедів з усіма комплектуючими до нього  відвантажуються (відправляються) на адреси 15 шкіл. Відправка здійснюється за рахунок замовника (U-Cycle).

Зацікавлені компанії в участі у тендері просимо надсилати свої заявки, які міститимуть:

  1. Лист на участь у тендері (обов’язково з підписом), шаблон додається нижче.
  2. Дані фізичної особи-підприємця/ТОВ учасника процедури закупівлі, його місцезнаходження, код ЄДРПОУ, номери контактних телефонів, e-mail адреси та web-сторінки (в разі наявності). 
  3. Сертифікати якості виробу або його складових матеріалів (у разі наявності).
  4. Вартість послуг компанії/пропозиції вартості послуг просимо надавати у гривнях та/або євро за одиницю товару. Розрахунки будуть здійснюватися у гривнях згідно до обмінного курсу, зафіксованого контрактом проєкту. Вартість товару (комплект велосипедів з обладнанням) має включати доставку (транспортування) до вантажного відділення кур’єрської служби Нової пошти.

Інформацію для пункту 1 рекомендуємо оформлювати відповідно до шаблону.

Критеріями обрання постачальника послуг будуть наступні:

Оплата товару та послуг здійснюватиметься частинами: авансовий платіж і решта – після завершення робіт (надання товару/послуг).

Кінцевий термін подання комерційних  пропозицій  на  фірмовому  бланку з підписом – 08 вересня 2022 року до 23:59 на адресу ГО «Асоціація велосипедистів Києва»: м. Київ, Ярославів вал, 7, оф. 305  або на e-mail: a.kundich@avk.org.ua 

Терміни надання послуг – вересень – листопад 2022 року. 

Кінцевий термін подачі документів – 08 вересня 2022 року.

Контактні телефони для отримання додаткової інформації: 

+380 93 78 555 77, Аліна Кундіч, координаторка національної кампанії «Велосипедом до школи»; +380 67 95 89 349, Олександр Котляр, менеджер з закупівель та логістики проєкту.

ПОДІЛИТИСЯ