Дводенний тренінг з велосипедного активізму Bike Camp 2023

Коли: 25-26 березня, субота-неділя

Де: Київ, місце буде повідомлено відібраним учасникам та учасницям

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») 

Мрієш бачити вулиці свого міста чи громади дружніми до людей на велосипедах? Маєш час і натхнення, щоб не лише кататися, а й захищати інтереси велоспільноти? Хочеш велодоріжок і велопарковок, як в Амстердамі, але не знаєш, з чого почати? Запрошуємо тебе на дводенний тренінг з велоактивізму Bike Camp 2023!

Під час повномасштабної війни в Україні велосипед став елементом стійкості міст і громад і забезпечив мобільність у найважчі часи. У постраждалих від військової агресії українських громадах, де не працює громадський транспорт і бракує пального, велосипедний транспорт став надійним засобом мобільності для волонтерської доставки гуманітарної допомоги та переміщення персоналу критично важливих служб. Безпека руху і стала мобільність мають стати важливими координатами під час відбудови України, бо врахування умов для руху велосипедом перетворить наші вулиці та дороги на безпечне і комфортне середовище. 

Чого навчимося на тренінгу:

У програмі Bike Camp 2023 також екскурсія, велоаудит і нетворкінг. За результатами учасники та учасниці тренінгу з різних регіонів України мають сформувати і надіслати листи-пропозиції до місцевого бюджету своєї громади.

Для чого брати участь у Bike Camp 2023:

Умови участі

Відібраним учасникам та учасницям покривають витрати на транспорт, проживання, програму тренінгу та харчування. Відбір відбудеться на основі поданих заявок, попереднього досвіду громадської діяльності/волонтерства та мотивації.

Кінцевий термін подання заявки: 12 березня, неділя, 24:00.

Для чого ми робимо Bike Camp 2023:

  1. щоб підтримати та розвивати громадянське суспільство і велорух в Україні під час війни
  2. щоб сприяти розвитку безпечної та зручної велосипедної інфраструктури на місцях
  3. щоб дати ефективні інструменти для успішної адвокації та контролю місцевих велосипедних політик.

Bike Camp 2023 проходить у межах проєкту «Голос громади і вплив на реформи», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.  Його наповнення є виключно відповідальністю U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Нідерландського Гельсінського комітету.

ПОДІЛИТИСЯ