Київ приєднався до весняного дня “Велосипедом на роботу”

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта.

До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися також мер Києва Віталій Кличко і в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Учасники акції, котру організовує кілька разів на рік Асоціація велосипедистів Києва, зустрілися перед роботою в Маріїнському парку. У парку їх чекав сніданок від мережі гіпермаркетів “Ашан“, конкурс на найкращий діловий лук від сайту пошуку можливостей Rabota.ua і розіграш подарунків від мережі веломагазинів “Велопланета” для учасників флешмобу “30 днів на велосипеді”. Учасники приїжджали як поодинці, так і в складі організованих і корпоративних колон з різних районів Києва.

bike_to_work_spring_2017
bike_to_work_2017_brams

Фото: Олександр Брамс

Користувачів велосипеда в Києві багато і цифра щодня збільшується. Зараз в погожий день на вулицях міста є близько 7000 велосипедистів. Найболючіше для користувача велосипеда в Києві – це відсутність безпечної велоінфраструктури“, – заявила директорка Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

bike_to_work_spring_2017

Фото: Марія Шененко

Окрім того, що велосипед як транспорт викликає позитивні емоції та заряджає енергією, це ще й профілактика в дії. За результатами досліджень регулярні поїздки на велосипеді знижують ризик онкологічних захворювань на 45%, а серцево-судинних – на 46%. Заохочую всіх долучатися до активного способу життя та піклуватися про власне здоров’я“, – зазначила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Suprun_bike_to_work_2017

Фото: Марія Шененко

bbike_to_work_spring_2017_Suprun

Фото: Олександр Брамс

Ми переймаємо найкращий світовий досвід, коли смуга для велосипедистів суміщається зі смугою громадського транспорту. Це поки буде експеримент і сподіваємося, що це буде безпечно для велосипедистів. Наше завдання – зробити Київ пристосованим і безпечним для поїздок велосипедом», – наголосив міський голова Києва Віталій Кличко у коментарі журналістам. Він запросив велосипедистів на відкриття оновленого велотреку, яке відбудеться 20 травня.

Klychko_bike_to_work_spring_2017

Фото: Олександр Брамс

Нагадаємо, у 2015 році мер Києва Віталій Кличко пообіцяв будівництво трьох веломаршрутів з Оболоні, Виноградаря та Солом’янки в центр міста, але станом на сьогодні є лише один – “Троєщина-Європейська площа”. Досі не врегульовано ситуацію з Трухановим островом, де зараз приватні авто рухаються по велопішохідній зоні з величезним перевищенням швидкості.

bike_to_work_2017

Круасанами та кавою учасників акції “Велосипедом на роботу” пригощала мережа гіпермаркетів “Ашан“.

konkurs_rabota.ua

Переможниці конкурсу на найкращий діловий лук від сайту пошуку можливостей Rabota.ua.

bike_to_work_spring_2017_Veloplaneta

Серед учасників флешмобу “30 днів на велосипеді” розіграли стильні футболки від мережі веломагазинів “Велопланета”.

bike_to_work_spring_2017_bikers

Фото: Марія Шененко

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ