Велосипедом на роботу

# Київ

Флешмоби «Велосипедом на роботу» в Києві збирали сотні учасників та учасниць у 2014-2019 роках і поширились у багатьох містах України.

Метою флешмобів Велосипедом на роботу є популяризувати велосипед як транспорт серед жителів Києва, заохотити киян їздити велосипедом на роботу, навчання, у справах та показати, що велосипед є зручним, економічним та екологічним видом транспорту. Також цей масовий флешмоб є нагодою звернутися через ЗМІ до місцевої влади з закликом розвивати велоінфраструктуру.

Промовідео флешмобу Велосипедом на роботу в Києві

Місцем зустрічі учасників флешмобу в Києві був Майдан Незалежності, де на них перед роботою чекав велосніданок з кавою і круасанами, музикою, фотозоною, спілкуванням і конкурсами. Переважно флешмоб проходив тричі на рік — навесні, восени та взимку, але були роки, коли був також літній день Велосипедом на роботу. Восени ми зазвичай проводили флешмоб напередодні Всесвітнього дня без авто 22 вересня під час Європейського тижня мобільності. Спочатку в осінній день Велосипедом на роботу відбувалося нагородження переможців конкурсу «Велопрацедавець року», який відзначав роботодавців за створення найкращих велоумов для співробітників.

Ведучими днів Велосипедом на роботу в різні роки були відомі українські телеведучі Марися Горобець, Тімур Мірошниченко, співробітники організації Анастасія Макаренко, Вадим Денисенко та співзасновниця київської bike-friendly кав’ярні Sereda Vegan Point Анастасія Балабанова.

Марися Горобець була ведучою днів Велосипедом на роботу в 2019 році.
Фото: U-Cycle

Під час велосніданку на Майдані був конкурс Best Corporate Team, в якому перемагала найчисленніша корпоративна велоколона, і конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць флешмобу. Дістатися на місце зустрічі можна було поодинці, разом з колегами у складі корпоративної колони або разом з іншими учасниками зі свого району. Ми організовували колони на чолі з досвідченими користувачами велосипеда з різних районів Києва.

Бізнес активно підтримував цей флешмоб: у різні роки партнерами флешмобу були мережа гіпермаркетів Ашан, страхова компанія «Раритет», sportinsurance.com.ua, кав’ярня-кондитерська Sereda Vegan Point, українські веломагазини і веломайстерні.

З бібліотеки

Пов'язані новини

Київ поїхав «Велосипедом на роботу»

Київ поїхав велосипедом на роботу напередодні Дня без авто

Київ поїхав велосипедом на роботу. ФОТО

Транспорт на щодень: нове відео про те, як у Києві відбувався флешмоб “Велосипедом на роботу”

Велосипедом на роботу: як бізнес заохочують у Євросоюзі?

Велосипедом на роботу: Київ долучився до Дня без авто

Київ приєднався до весняного дня “Велосипедом на роботу”

Київ почне день «Велосипедом на роботу» в Маріїнському парку

Як безпечно їздити велосипедом взимку: поради від АВК

Весняний день “Велосипедом на роботі” в Києві: як це було (фото)

Як кияни їхали велосипедом на роботу 17 вересня

Фотоконкурс “Bike2Work Look Kyiv” до Дня “Велосипедом на роботу”

18 червня літній День “Велосипедом на роботу” – в рамках Тижня сталої енергетики!

Підсумки фотоконкурсу в рамках “Велосипедом на роботу”

У Києві відбувся весняний День “Велосипедом на роботу” 2015

Фотоконкурс до Дня “Велосипедом на роботу”

13 лютого – всесвітній зимовий День “Велосипедом на роботу”

У Києві відбувся флешмоб “Велосипедом на роботу” (фото)

Кияни поїдуть велосипедом на роботу. Разом

ПОДІЛИТИСЯ