У 5 громадах розробили плани веломережі за допомогою АВК

Асоціація велосипедистів Києва провела воркшопи з планування велосипедної мережі в 5 об’єднаних територіальних громадах.

У партисипативних воркшопах у Коростишівській, Якушинецькій, Корюківській, Пирятинській і Лохвицькій ОТГ брали участь експерти АВК Катерина Шульга та Вадим Денисенко, а також представники та представниці місцевої громади, ради, велосипедисти та невелосипедисти. Разом вони визначали головні точки тяжіння в громаді, проблемні ділянки на вулицях або інші проблеми з користування велосипедом чи іншим транспортом.

Результатом воркшопів у громадах є визначення веломаршрутів з найвищим потенціалом для велосипедного руху та підготовка планів дій з реалізації такої веломережі.

Зелене світло для велоруху в громадах, або Голландія поруч

Фото: АВК

Нагадаємо, воркшопи з партисипативного планування велосипедної мережі в громадах відбулись у межах проекту «Зелене світло для велоруху в громадах / Green Light for Cycling in Hromadas», який Асоціація велосипедистів Києва розпочала в 2018 році. Проект стартував з велотуру в Коростишівській ОТГ, який зібрав понад 400 людей.

З 2013 року експерти АВК допомагають меріям інших українських міст планувати та створювати велосипедну інфраструктуру. Зокрема, за сприяння АВК у 2013 році велосипедний план розробив Донецьк, у 2014 році наші експерти активно допомагали в розробці велоконцепцій Білої Церкви, Харкова, Чернівців, Українки Київської області. У 2015 році за експертної підтримки АВК велоконцепції розробили Вишгород, Бровари, Житомир, Миколаїв, Миргород, Кривий Ріг, Полтава, Черкаси. У лютому 2018 року Київська міська рада ухвалила велоконцепцію Києва, яку допомагала розробити Асоціація велосипедистів Києва.

Проект «Зелене світло для велоруху в громадах / Green Light for Cycling in Hromadas» реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ