Відкрито реєстрацію на участь у Літній школі “Вулиці для людей”

Якою має бути вулиця, щоб бути комфортною для всіх користувачів? Що потрібно враховувати при проектуванні та плануванні  інфраструктури?

Все це ми будемо розбирати не лише теоретично, але й на основі кейсу однієї з вулиць Києва під час Літньої школи «Вулиці для людей». 

На Літній школі учасники: 


Окремий фокус школи є застосування ДСТУ 8906:2019 планування та проектування велосипедної інфраструктури. Робота учасників школи буде відбуватись за участі німецьких та українських експертів з німецькою освітою.

Напрацювання Літньої школи будуть передані Департаменту транспортної інфраструктури для можливості на їх базі розвивати опрацьовані вулиці.

Для кого: інженерів-проєктувальників, архітекторів, працівників департаментів транспорту муніципалітетів, ЦОДР, урбаністів, соціологів, міських дослідників, студентів профільних спеціальностей, громадських активістів.
Коли: 11-17 липня 2021 року
Де: Київ, Україна
Реєстраційна форма відкрита до 14 червня: https://bit.ly/34ycF5a

Участь у літній школі є безкоштовною (організатори покривають видатки на проїзд, проживання та харчування учасників). Місце для участі надається за результатами відбору командою організаторів.  

Робочі мови Літньої школи: українська та англійська. Матеріали та виступи англомовних експертів будуть перекладені на українську мову.

Проект реалізує ГО U-Cycle у партнерстві з Союзом українських студентів у Німеччині (СУСН), Департаментом транспорту КМДА, ГО “Екодія” за підтримки Center of International Migration and Development, за участі німецьких та українських експертів з німецькою освітою.

ПОДІЛИТИСЯ