Відкритий тендер на виготовлення, доставку та встановлення критих велопарковок

Оголошуємо відкритий тендер на вибір виробника критих велопарковок на 20 велосипедів для 15 шкіл у межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні».

Загальна інформація про проєкт

Національна кампанія «Велосипедом до школи» проходить у межах проєкту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні» впроваджує U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Кампанію також підтримує Програма МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні в межах проєкту «Безпека руху для України: національна адвокація та промокампанія велосипедних громадських організацій».

Метою проєкту є інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяти його впровадженню на основі розробленого документу національної політики. Така освіта в Україні забезпечує ефективний захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі. 

Перелік  вимог та технічне завдання до товару:

  1. Павільйон:
Приклад павільйону

2. Секція павільйону:

3. Дах для секції павільйону:

4. Парковочні місця секції:

5. Кількість елементів одного павільйону:

6. Загальна кількість:

Загальна інформація:

Транспортування і встановлення: 

* Примітка: Технічні характеристики та методи виробництва товару можуть бути змінені/запропоновані виробником, але погодженими з замовником. Кінцеве рішення щодо варіанту товару (велопарковок), матеріалів виготовлення, доставці та встановленню на територіях шкіл приймає замовник. 

Якість та стан товару (велопарковок), його безпечність та умови транспортування повинні відповідати технічним вимогам замовника, а також вимогам законодавства України, діючим державним стандартам та правилам техніки безпеки. Товар повинен бути новим. Для запобігання пошкодженню при транспортуванні товар (велопарковки) повинні бути упаковані в упаковку заводу-виробника тощо. Якість та походження сировини повинні підтверджуватись копіями сертифікату відповідності, що завірені оригіналом печатки учасника.

Виробник бере на себе забовʼязення що до виготовлення, доставки та встановлення велопарковок.

Зацікавлені компанії в участі у тендері просимо надсилати свої заявки, які міститимуть:

  1. Лист на участь у тендері (обов’язково з підписом), шаблон додається нижче.
  2. Дані фізичної особи-підприємця/ТОВ учасника процедури закупівлі, його місцезнаходження, код ЄДРПОУ, номери контактних телефонів, e-mail адреси та web-сторінки (в разі наявності). 
  3. Сертифікати якості виробу або його складових матеріалів (у разі наявності).
  4. Вартість послуг компанії/пропозиції вартості послуг просимо надавати у гривнях та/або євро за одиницю товара). Розрахунки будуть здійснюватися у гривнях згідно до обмінного курсу, зафіксованого контрактом проєкту. 
  5. Вартість товару (крита велопарковка) має включати в себе доставку до місця встановлення, а також встановлення велопарковок на території шкіл).

Інформацію до пункту 1 рекомендуємо оформлювати відповідно до шаблону.

Критеріями обрання постачальника послуг будуть наступні:

Оплата товару та послуг здійснюватиметься частинами: авансовий платіж і решта – після завершення робіт (надання товару/послуг).

Кінцевий термін подання комерційних пропозицій  на  фірмовому  бланку з  підписом – 08 вересня 2022 року до 23:59 на адресу ГО «Асоціація велосипедистів Києва»: м. Київ, Ярославів вал, 7, оф. 305  або на e-mail: a.kundich@avk.org.ua 

Терміни надання послуг – вересень – листопад 2022 року.

Кінцевий термін подачі документів – 08 вересня 2022 року.

Контактні телефони для отримання додаткової інформації: 

+380 93 78 555 77, Аліна Кундіч, координаторка національної кампанії «Велосипедом до школи»; +380 67 95 89 349, Олександр Котляр, менеджер з закупівель та логістики проєкту.

ПОДІЛИТИСЯ