Запрошуємо долучитись до створення Карти веломаршрутів України

Вперше в Україні ми розробляємо Карту велосипедних маршрутів і запрошуємо долучитись до її створення велосипедні організації, велоактивістів і велоактивісток, велотуристів/ок з усіх областей. 

Наразі ми потребуємо вашої допомоги для збору даних, аби зробити мапу повною та включити максимум актуальної інформації про наявні веломаршрути, об’єкти туристичного інтересу та місця для відпочинку велотуристів. 

Які дані нам потрібні: 

  1. розташування міжміської велоінфраструктури: трасування непромаркованих веломаршрутів, що часто використовуються, а також вже наявних промаркованих туристичних веломаршрутів, велодоріжок вздовж трас між містами та селами (за наявності даних, з вказанням типу велоінфраструктури, переважного типу покриття та наявності вказівників).
  2. розташування об’єктів інтересу (місць, що мають туристичну привабливість):

3. розташування місць для відпочинку велосипедистів (кемпінги, готелі, джерела тощо).

Ми запрошуємо всіх охочих долучитись до створення карти веломаршрутів і заповнити заявку: https://cutt.ly/QRede9r

Як ви можете допомогти?

Ми хочемо спроєктувати веломережу, використовуючи зібрану інформацію про вже наявні промарковані туристичні веломаршрути, а також непромарковані веломаршрути, що часто використовуються.

Карта велосипедних маршрутів України створюється в межах проєкту «Безпека руху для України: національна адвокація та промокампанія велосипедних громадських організацій», який втілює U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні. 

Ця карта допоможе багатьом відкрити для себе Україну та велоподорожі і стане частиною Стратегії розвитку велосипедного руху України, так званої національної велостратегії. Вона має на меті підтримати розвиток велосипедного транспорту та інтереси користувачів велосипеда по всій країні — від маленьких сіл до великих міст-мільйонників.

Давайте зробимо карту веломаршрутів України разом!

ПОДІЛИТИСЯ