Це дводенний тренінг для велоактивістів і велоактивісток з різних регіонів України. Навчальна програма Bike Camp поєднує теоретичні знання, вивчення зразків успішних проєктів в Україні та виконання практичних завдань. За змістом це інтенсивне та водночас легке навчання, спілкування та обмін досвідом між учасниками та учасницями тренінгу.

Цільовою аудиторією Bike Camp є громадські активісти та активістки, що просувають розвиток велосипедного транспорту та велоруху у своїх містах і громадах, потребують знань і навичок.

Перші три тренінги Bike Camp були спрямовані на розвиток організаційної спроможності, а саме: створення спільноти, співпраця з місцевою владою, ЗМІ та бізнесами, розробка і менеджмент проєктів, складання бюджетів, робота з донорами, фінансовий менеджмент, особливості планування і адвокації велосипедної інфраструктури.

На першому Bike Camp придумали національну кампанію «Я ЗА ВЕЛО» про співпрацю з депутатами та мерами на місцевих виборах.

Фото з Bike Camp 2017 / Denise Capelli

За форматом перші тренінги були таборуванням на природі в оточенні Карпат, під шум гірської річки, з велосипедними вилазками в гори, романтикою ночівлі в наметах та приготуванням їжі на багатті. Перший Bike Camp відбувся в 2015 році у Ворохті, другий і третій у Яремче Івано-Франківської області 2017 і 2019 року, четвертий — у Києві в 2023 році.

Bike Camp 2023 був присвячений адвокації велосипедної інфраструктури та бюджетному процесу. У ньому вперше взяли участь не лише лідери та лідерки активістських груп та організацій, а й представники та представниці органів місцевого самоврядування.

Пов'язані новини

Bike Camp 2023 зібрав у Києві велоактивістів і велоактивісток з 15 міст і громад України

Bike Camp 2019 зібрав у Карпатах велоагентів змін з усієї України

АВК передала досвід велоактивістам з усієї України на Bike Camp

Два десятки велоактивістів з 14 міст України пройшли тренінг в Карпатах

ПОДІЛИТИСЯ